Dnešní doba je stále víc hektická a stresující a lidé vyhledávají více šancí na relax a míst, kde si mohou dopřát odpočinek a luxus. Luxusní koupelny Praha, nejen pro náročné klienty, nabízí produkty k uspokojení všech potřeb. Tato vzorková prodejna byla otevřena před pěti lety na pražském Žižkově a těší se velkému zájmu. Na 150m2 je vystaveno mnoho produktů od společností Dornbracht group a Alape, což jsou mezinárodní špičky v oboru koupelen. Můžete si zde prohlédnout nejen koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty, ale i další doplňky a sanitární zboží. Veškeré produkty firmy Dornbracht jsou laděny v moderním designu, který zastává harmonii proporcí, přesnosti, progresivity, výkonu a osobnosti. Kvalita a právě tyto principy zajišťují výrobkům Dornbracht dlouhou životnost a funkčnost.

 

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

 

Koupelny Praha - inspirativní odkazy

Společnost Dornbracht Group si za léta působení na trhu vysloužila přední místo na mezinárodní úrovni v oblasti koupelen. Hlavně díky kvalitě, inovaci, modernímu přístupu a technologiím, které umí perfektně skloubit architektonické prvky v dokonalém designu s estetickým nádechem, je společnost jednou z nejvyhledávanějších v oblasti koupelen. Produkty vám osobně představí ve vzorkovně Dorint DG Centru na Žižkově v Praze. Nejen skvělé koupelnové kouty a sprchové systémy od Dornbracht, ale také zde uvidíte kvalitní sanitární vybavení od společnosti Alape.

 

Luxusní koupelny v Dorint DG centru představují

 

Luxusní koupelny – zážitek, který můžete mít doma

Firma Dornbracht je převážně zaměřena na modernizaci sprchových koutů a systémů.  Přináší do této oblasti nový úhel pohledu a inovaci, nové trendy, designové propojení s architekturou. Dokonalým produktem je systém Performing water, který díky speciální vodní technologii přináší nové příležitosti sestavení sprchového koutu. Sprchový systém se speciální sprchou dodá nový rozměr ve vaší koupelně, díky kterému prožijete relaxační a uvolňující pocit. Sprchování si sladíte dle vaší potřeby do formy deště, proud podpořený barevnými energetickými prvky, nebo intenzivní proud pro uvolnění.

 

Luxusní koupelny – sprchování už nebude jako dřív

Vzorková prodejna Dorint DG Centrum v Praze prezentuje produkty společnosti Dornbracht a díky tomu, si můžete sami vše prohlédnout a vyzkoušet. Firma se nezastavuje a snaží se být vždy o krok před poptávkou. Produkty modernizuje a vychází z požadavků těch nejnáročnějších klientů. Luxusní sprchové systémy, vany a sprchové kouty jsou designově a esteticky doplňovány koupelnovým vybavením a produkty Alape. I těm nejjemnějším detailům je věnovaná nejvyšší pozornost a díky tomu jsou systémy kvalitní a funkční po dlouhou řadu let.

 

Koupelny Praha - Alape luxusní sanitární vybavení

V roce 1896 v německém Penigu byla založena společnost Alape. Zakladatel pan Adolf Lamprecht přišel s luxusními umyvadly pro zámožnou a náročnou společnost. Za použití glazované oceli zvýšil kvalitu a trvanlivost produktů. Také díky novým praktickým produktům, jako je zabudované umyvadlo nebo umyvadlová skříňka, si společnost vysloužila přední místo a nyní je od roku 2001 vzácnou součástí společnosti Dornbracht Group. Luxusní umyvadla a dřezy a koupelnový nábytek je dodáván ve vysoké kvalitě a designu a perfektně doplní koupelnu, ať už harmonicky, efektivně nebo v žádoucím protikladu.

 

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací