Fólie na okna - zaručená kvalita Benda Fólie

Hledáte-li spolehlivou firmu pro instalaci fólie na okna nebo fólie na sklo, tak společnost Benda Fólie bude pro vás to pravé. Právě díky dlouholetému působení na trhu má firma mnohé zkušenosti a poskytuje velmi kvalitní fólie na okna s doplňkovými službami. To vše je poskytováno za velmi dobré ceny s přidanou hodnotou profesionálního přístupu všech zaměstnanců.

 

Petr Benda
774 246 053

 

Fólie na okna - vlastnosti a využití

Firma Okenní fólie Benda instaluje a montuje fólie na skla, fólie na okna nebo jiné skleněné plochy dle požadavku. Tyto fólie plní funkci ochrannou, izolační, bezpečnostní či dekorační pro vaše dveře, okna, výlohy, vitríny, kanceláře nebo zasklené terasy či fasády. Zároveň můžete využít společnost Benda-Folie.cz pro objednání reklamní fólie na sklo nebo speciální dekorační fólie dle požadavku.

 

Okenní fólie Benda - přes 20 let na trhu

Jak se stát mistrem v oboru? Dlouholetou praxí a získáváním zkušeností. A to si přesně firma Okenní fólie Benda vybudovala za působení na trhu přes 20 let. Spolupráce s mnoha dodavateli a výrobci okenních fólií dovedla firmu k nalezení nejlepšího a nejspolehlivějšího dodavatele, jehož okenní fólie splňují veškeré požadavky i přísné normy Evropské Unie. U Benda Fólie pak tyto fólie na sklo pořídíte v ideálním poměru cena - kvalita - životnost s profesionální instalací.

O tom, proč vybrat tuto firmu, vás také přesvědčí reference mnoha společností a klientů, jako například: České dráhy, a.s., Národní galerie v Praze, TV Nova nebo ČSOB, a.s.

Instalace fólie na okna, fólie na sklo

Společnost Benda Fólie vždy klientům poradí ideální typ fólie na sklo nebo okno, aby plnila požadavky zakázky. Velkou výhodou je, že se všechny fólie dají kombinovat.

Mezi typy fólií patří bezpečnostní fólie, termoizolační fólie, protisluneční fólie. Velmi požadované jsou také reklamní fólie a dekorační fólie na dveře nebo do kanceláře. Další fólie, které instaluje firma Okenní folie Benda jsou na skla aut, interiérové fólie či izolační.

Jakmile si vyberete fólii nejvhodnější pro vás, firma zahájí objednávku, připraví vše potřebné a fólie na sklo nainstaluje. Profesionální přístup zahrnuje i případné odstranění původních fólií a úklid po dodělané práci. Součástí kvality služeb jsou záruční i pozáruční servis. Společnost si zakládá na kvalifikovaném proškolení zaměstnanců, což přináší bezproblémový průběh celé akce.

Fólie na okna - dlouholetá výhoda

Zajímá vás, jaké výhody vám fólie na skla a okna mohou přinést?

Níže uvádíme některé z mnoha:

  • zadržují až 99 procent škodlivého UV záření
  • zamezují blednutí interiérů nebo zboží ve výlohách
  • chrání před vysypáním střepů a zranění při rozbití okenního skla
  • zabrání zničení předmětů i ve výkladních skříních krytých mřížemi
  • omezují možnosti násilného vniknutí do objektu
  • omezují tepelné ztráty okny v zimě
  • snižují náklady na klimatizaci
  • zajišťují soukromí a mohou dodat objektům barevně nebo zrcadlově volitelný estetický vzhled
  • všechny fólie na okna lze kombinovat (např. bezpečnostní a izolační)
  • mytí a údržba se provádí běžným způsobem.

 

Fólie na okna od firmy Okenní Fólie Benda - doporučujeme

Společnost Benda Fólie získala mnoho ocenění a pozitivní reference od klientů. Doporučení této firmy je tedy na místě, a to nejen pro dlouholetou praxi, ale hlavně kvůli profesionálními a zároveň přátelskému jednání s každým klientem. Kvalita poskytovaných služeb je na vysoké úrovni a zaručuje dlouhodobou životnost nejvyšší kvality fólií na okna nebo fólií na skla. Pro vás to znamená výhody bezpečného domova, chráněného majetku firmy, soukromí v kanceláři nebo zajištěného zboží v obchodech.

 

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací