Dezinsekce štěnic, neodborně známá jako deratizace štěnice. Jedná se o celkovou proceduru vedoucí k likvidaci těchto parazitů. Pro vykonání tohoto nelehkého úkonu vám doporučujeme firmu Deratizace Praha. Zkušení zaměstnanci jsou u vás do 2 hodin a bezpečně zjistí rozsah a informují vás o dalším postupu. Firma je velmi diskrétní a pro práci využívá jen moderní přípravky, které jsou maximálně účinné a zároveň nezávadné prostředí, lidem a zvířatům. Běžně dostupné přípravky nejsou účinné, ba naopak, situaci umí jen zhoršit. Více informací se dočtete níže nebo také na informativním webu od společnosti Deratizace Praha, který je věnovaný jen štěnicím. 

 

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

 

Deratizace štěnic – jak vypadá štípanec

Štěnice jsou živé z krve teplokrevných živočichů. Kousnutí od štěnice není bolestivé, neboť štěnice při sání produkuje anestetikum, které kůži znecitliví. Jak vypadají štípance od štěnice? Jsou to malé červené štípance nebo puchýře, často jich je více vedle sebe. Kousance mohou svědit nebo hnisat. Je to velmi nepříjemné. Jakýkoliv takový náznak ihned komunikujte s odborníkem. Ideální je podchytit situaci hned v začátku. S tím vám pomůže firma Deratizace Praha, protože má mnohaleté zkušenosti.

 

Deratizace štěnic – poznám, že mám štěnice doma?

Štěnice jsou velmi drobní paraziti. Dorůstají jen pár milimetrů. Schovávají se na skrytých a temných místech. Vylézají v noci, kdy se živí krví svých hostitelů. To můžou být lidé nebo domácí mazlíčci. Nejčastěji tedy jejich přítomnost poznáte tak, že máte kousance. Další stopou jsou malé černé tečky na posteli, v rozích postele nebo na matraci. To jsou výkaly, které po sobě štěnice nechávají. Jakmile zpozorujete tyto známky přítomnosti štěnic, ihned kontaktujte odborníky na hubení štěnic.

 

Deratizace štěnic – záruky firmy Deratizace Praha

  • Společnost Deratizace Praha je předním odborníkem v oboru DDD, tedy deratizace, dezinfekce a dezinsekce. 
  • Firma garantuje 100% úspěšnost vyhubení, protože má četné zkušenosti. 
  • Využívají jen nejmodernější přípravky, které jsou šetrné k lidem, zvířatům i okolí. 
  • Zaměstnanci pracují diskrétně, rychle, s profesionálním přístupem. A to vše za skvělé ceny. 
  • Firma ví, jak na štěnice domácí a hned po zavolání vám poradí nejpraktičtější postup. 
  • Společnost získala mnoho kladných referencí. Ty jsou k dispozici na vyžádání.

 

Deratizace štěnic – odborná pomoc, jediná pomoc

Štěnice jsou velmi odolní paraziti, kteří přežívají na nejrůznějších místech. Žádné běžně dostupné a prodejné prostředky štěnice nevyhubí. Naopak si mohou získat rezistenci, a tím se stát odolnější i vůči profesionálním přípravkům. Výskyt štěnic vyžaduje okamžitý zásah, aby nedošlo k dalšímu šíření. Pro likvidace štěnic ihned volejte firmu Deratizace Praha a nenechte problém zajít tak daleko. Firma garantuje 100% úspěšnost, a pokud by se přeci jen stalo, že nedojde k absolutnímu vyhubení, firma vám vrátí celou uhrazenou částku. Společnost má zkušenosti nejen z domácností, ale také z velkých firme, ubytovacích zařízení a skladů.

 

Deratizace štěnic – špína není příčinou výskytu štěnic

Když se řekne štěnice, mnoho lidí se klepe a hned si představí to nejšpinavější místo na světě. Toto je ale velká mýlka, která bohužel mnohdy brání lidem volat profesionální firmu. Stydí se a problémy pak narůstají. Štěnice se díky tomu klidně dál rozlézají do okolí. Štěnice se živí krví teplokrevných živočichů, tedy jsou všude tam, kde je vysoká koncentrace lidí. 

Odkud si můžete štěnice donést?

  • Štěnice se nejčastěji šíří dovozem z dovolené, z hotelů nebo jiných ubytování. 
  • Štěnice se vyskytují v autobusu, vlaku a jiných dopravních prostředcích. 
  • Není výjimkou, že se štěnice dostanou do bytu z práce, skladu, stravovacího zařízení. 
  • Snadno se také rozmnožují a šíří v panelových domech skrz škvíry kolem topení a podobně.

 

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací